Greška
  • Empty input file /home/fotoos/public_html/cache/preview/3e57fdbd6adf8b62a264c4357158ea9f.jpg @ error/jpeg.c/JPEGErrorHandler/297

XVII Izložba fotografija autora Osječko-baranjske županije

Tradicionalno po sedamnaesti puta u povodu Dana Grada pozivamo sve ljubitelje fotografije i fotostvaratelje – hobiste, amatere i profesionalce Osječko-baranjske županije da sudjeluju sa svojim najuspješnijim fotografijama na tradicionalnoj natječajnoj kružnoj XVII. izložbi fotografije autora Osječko-baranjske županije. Izložbu organizira Fotoklub Osijek u suradnji s Club galerijom „Magis“, a pod visokim pokroviteljstvom Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka, te medijskim pokroviteljima MC "Glasa Slavonije", STV, Slavonskog radija, HRT Radio Osijek i ISKON Interneta d.d. Zagreb, sponzoru i strateškom partneru na području Interneta. Detaljna uputstva i pristupnicu za sudjelovanje možete preuzeti ovdje.

Popis primljenih fotografija (.PDF dokument)

XVII_Uvod_Medak (.PDF dokument)

{gallery}zup_izlozba_XVII_2011{/gallery}