Greška
  • Empty input file /home/fotoos/public_html/cache/preview/30226a43d5d7302730806a805be651fd.jpg @ error/jpeg.c/JPEGErrorHandler/297

Jubilarna XX. izložba fotografije autora Osječko-baranjske županije

FOTOKLUB OSIJEK & POGLAVARSTVO OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE & CLUB GALERIJA MAGIS Pozivaju sve ljubitelje fotografije i fotostvaratelje – amatere i profesionalce Osječko-baranjske županije da sudjeluju sa svojim najnovijim i najuspješnijim fotografijama na tradicionalnoj kružnoj XX. izložbi fotografije autora Osječko-baranjske županije.

Ovu jedinstvenu izložbu prvi u Hrvatskoj organizira Fotoklub Osijek u suradnji s Club galerijom „MAGIS“ već dvadeseti put pod visokim pokroviteljstvom Osječko-baranjske županije u povodu Dana grada Osijeka, a po tom je izlaže i u ostalim zainteresiranim gradovima naše Županije  (Đakovo, Valpovo, Belišće, Beli Manastir, Našice, Donji Miholjac,...).  Natječajne propozicije i pristupnicu za sudjelovanje možete preuzeti ovdje:

Propozicije s prijavnicom

Naslovnica

Puno uspjeha i DOBRO SVJETLO žele Vam članovi i Organizacijski odbor Fotokluba OSIJEK!

{gallery}XX_izlozba{/gallery}