Fotoklubu Osijek dodijeljena Godišnja nagrada Osječko-baranjske županije

Još jedno veliko priznanje Fotoklubu Osijek, Nagradu Osječko-baranjske županije plaketu i diplomu uručio je Župan dr.sc.Vladimir Šišljagić predsjedniku Kluba g. Miroslavu Adamu u petak 1. lipnja u povodu Dana Osječko-baranjske županije u svečanim prostorijama Osječko-baranjske županije, Osijek, Trg Ante Starčevića 2.

U obrazloženju između ostaloga je navedeno „Fotoklub Osijek nedjeljivi je dio povijesti fotografske dokumentaristike i umjetničkog stvaralaštva fotografskom tehnikom i to ne samo grada u kojem djeluje. U svojim stremljenjima i današnji njegovi članovi, baš poput tisuće drugih koji su u njegovim okvirima učili i stvarali, dosižu rezultate koje valja uočit, istaći i nagraditi. Odgovarajući ovoj zadaći Osječko-baranjska županija dodjeljuje svoju Nagradu ovome Klubu za iznimna ostvarenja u području tehničke kulture i stvaralaštva.