FOTOGRAFSKE PRIČE Jasmine Gorjanski

Pred velikim brojem posjetitelja u Club galeriji Magis otvorena je 1. Samostalna izložba fotografije gđe Jasmine Grjanski, AFIAP jedne od najuspješnijih izlagačica Fotokluba Osijek. Jasmina se predstavila sa izborom od 40 svojih najuspješnijih i najviše nagrađivanih fotografija u zemlji i svijetu snimljenih posljednjih nekoliko godina u rodnom gradu i raznim putovanjima diljem lijepe naše.

Izložbu je svečano otvorio Miroslav Adam, predsjednik Fotokluba Osijek. U prelijepom okruženju umjetničkih fotografija. Posjetitelji i prijatelji nastavili su druženje uz razgovore s autoricom i bogati domjenak kojeg je Jasmina priredila za ovu prigodu. Izložba je otvorena radnim danom od 8 do 22 h, a subotom do14 sati sve do 12. travnja 2013.g.