7. HRVATSKI MEĐUNARODNI SALON DIGITALNE FOTOGRAFIJE - OSIJEK 2013.

U okviru međunarodne suradnje Fotokluba Osijek i Mecseki Fotokluba Pečuh 18. studenoga u 18:00 h u Művészetek és Irodalom Háza, Pečuh - U kući umjetnosti i književnosti u središtu Pečuha (Szechenyi tér 7-8) g. Tám Laszlo član međunarodnog Ocjenjivačkog suda našeg tradicionalnog Salona multimedijalno će prikazati za javnost sve nagrađene digitalne fotografije na 7. HRVATSKOM MEĐUNARODNOM SALONU DIGITALNE FOTOGRAFIJE - OSIJEK 2013. na kojem je sudjelovalo oko 400 autora sa 3527 fotografija iz 59 zemalja sa svih kontinenata.