3rd INTERNATIONAL YOUTH PHOTO EXHIBITION - Sombor 2013.

Održava se u dvije kategorije; kategorija A do 16 godina i B do 21 godine starosti u organizaciji Foto kino video kluba "Rada Krstić" Sombor, mladi članovi Fotokluba Osijek postigli su izvanredne rezultate. U mlađoj kategoriji uspješno je sudjelovala Ema Rajndl koja je predstavljena s dvije fotografije.

U B kategoriji najuspješnija je gđica Katarina Opačak koja je za svoju kolekciju 4 fotografije nagrađena prvom nagradom, Krešo Strahonja s drugom nagradom za pojedinačnu fotografiju, i Darko Grundler s pohvalom za pojedinačnu fotografiju.

Katarina Opačak

Darko Grundler