Svečano je otvorena tradicionalna XIX. IZLOŽBA FOTOGRAFIJE AUTORA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

U Club-galeriji MAGIS pred velikim brojem posjetitelja i autora ovu vrijednu tradicionalnu već devetnaestu po redu Izložbu u kontinuitetu svečano je otvorio i najuspješnijim autorima u ime glavnog pokrovitelja Osječko-baranjske županije uručio zaslužene nagrade i pohvale Zamjenik župana g. Dragan Vulin.

Izložbu se može posjetiti svaki dan do kraja godine, a nakon Osijeka izložba se prenosi u Đakovo, Valpovo, Našice, Belišće i Beli Manastir...

Slikovni prikaz: