FotoKlub Osijek

2nd Young Photographers of the World

Naši mladi autori do 21 godine, evo konačno nakon puno muke oko okupljanja i duljeg vremena oko postavljanja obavještavam vas da ste kao dio kolekcije mladih članova Fotokluba OSIJEK pod imenom CROATIA  osvanuli i na web stranici Cipra u okviru projekta i pozivne izložbe kolekcija 2nd Young Photographers of the World, koju podržava FIAP.

stoga u privitku poslušajte i pjesmu “FIAP IN MY HEART FOREVER” komponiranu u Cipru u povodu 60. obljetnice FIAP-a u organizaciji g. Andreas-a L.

Andreou inače počasnog člana našeg kluba. I na kraju pogledajte rečenicu kojom on kliče “ALL OSIJEK club friends are the best!!!!!!”. Hvala mu, ali budimo skromni iščekujmo pravorijek žirija što bude bude ali i ponosni, jer sudjelujemo !!! Hvala vam i primite moje čestitke.
adam

Newsletter

Ne propustite niti jednu izložbu, aktivnosti ili događaj FotoKluba Osijek upišite se u naš newsletter!

Kontaktirajte nas

Za sve upite, kontakte i najave, molimo vas da se javite na jedan od slijedećih kontakata.

  • Tel: +385 555 5555

Društvene mreže

Možete nas pronaći i na Facebook-u. Pratite nas sa svim najnovijim najavama.