Marko Vrdoljak: “Skrivene tajne Brijuna”

Poznati hrvatski fotograf Marko Vrdoljak iz Zagreba održat će predavanje “Skrivene tajne Brijuna”, kojem je svrha popularizacija fotografske umjetnosti u Hrvatskoj i otkrivanje tajni tog predivnog arhipelaga. Predavanje će se održati u četvrtak (23. siječnja) u 18 sati u Fotoklubu Osijek.

Na predavanju će Vrdoljak prikazati niz od dvjestotinjak digitalnih fotografija koje je snimao za službenu fotomonografiju, arhiv i film NP Brijuni, među kojima i kroz rijetko snimane fotografije rezidencijalnih vila, podruma i mnogih drugih tajni arhipelaga. Inače, Vrdoljak ovog proljeća pokreće fotoradionice na Brijunima, o čemu će zaintersirani moći dobiti potanke informacije. Više o autoru  možete pogledati na adresama : www.fivestars.hrwww.markovrdoljak.com !                             m.a.