FotoKlub Osijek

ĐAKOVO: Svečano je otvorena tradicionalna XIX. IZLOŽBA FOTOGRAFIJE AUTORA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

Nakon Osijeka ova velika i vrijedna izložba fotografije krenula je na svoj put po mjestima naše županije kako bi je što veći broj zainteresiranih građana mogao pogledat i pobuditi njihov interes da se u što većem broju uključe u slijedeću jubilarnu XX-tu izložbu.

Organizatori izložbe su Foto-kino klub Đakovo i Fotoklub Osijek a pokrovitelj je Osječko-baranjska županije. Izložba je 17. siječnja postavljena u Izložbenom prostoru Hrvatskog doma. Uz dva predsjednika izložbu je otvorio zamjenik gradonačelnika grada Đakova g. Mirko Ćurić. Nakon otvorenja uslijedilo je druženje članova dva kluba.

Newsletter

Ne propustite niti jednu izložbu, aktivnosti ili događaj FotoKluba Osijek upišite se u naš newsletter!

Kontaktirajte nas

Za sve upite, kontakte i najave, molimo vas da se javite na jedan od slijedećih kontakata.

  • Tel: +385 555 5555

Društvene mreže

Možete nas pronaći i na Facebook-u. Pratite nas sa svim najnovijim najavama.