ĐAKOVO: Svečano je otvorena tradicionalna XIX. IZLOŽBA FOTOGRAFIJE AUTORA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

Nakon Osijeka ova velika i vrijedna izložba fotografije krenula je na svoj put po mjestima naše županije kako bi je što veći broj zainteresiranih građana mogao pogledat i pobuditi njihov interes da se u što većem broju uključe u slijedeću jubilarnu XX-tu izložbu.

Organizatori izložbe su Foto-kino klub Đakovo i Fotoklub Osijek a pokrovitelj je Osječko-baranjska županije. Izložba je 17. siječnja postavljena u Izložbenom prostoru Hrvatskog doma. Uz dva predsjednika izložbu je otvorio zamjenik gradonačelnika grada Đakova g. Mirko Ćurić. Nakon otvorenja uslijedilo je druženje članova dva kluba.