FotoKlub Osijek

Greška
  • Empty input file /home/fotoos/public_html/cache/preview/50cd300a8ea6e448e2d58c2e5391c5bf.jpg @ error/jpeg.c/JPEGErrorHandler/297

NAŠICE: Svečano je otvorena tradicionalna XIX. IZLOŽBA FOTOGRAFIJE AUTORA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

Empty input file /home/fotoos/public_html/cache/preview/50cd300a8ea6e448e2d58c2e5391c5bf.jpg @ error/jpeg.c/JPEGErrorHandler/297

Nakon Osijeka i Đakova ova velika i vrijedna natječajna kružna izložba fotografije nastavila je svoj put po mjestima naše županije kako bi je što veći broj zainteresiranih građana mogao pogledat i pobuditi njihov interes da se u što većem broju uključe u našu slijedeću jubilarnu XX-tu izložbu.

Organizatori izložbe su Fotoklub ZOOM, Našice i Fotoklub Osijek a pokrovitelj je Osječko-baranjska županija. Izložba je svečano otvorena 14. ožujka u likovnom salonu Hotela „PARK“, Našice. Uz dva predsjednika prijateljskih fotoklubova izložbu je otvorio gradonačelnik grada Našica mr. Krešimir  Žagar. Nakon otvorenja uslijedilo je druženje članova dva kluba.

{gallery}izlozba_nasice_2014{/gallery}

Newsletter

Ne propustite niti jednu izložbu, aktivnosti ili događaj FotoKluba Osijek upišite se u naš newsletter!

Kontaktirajte nas

Za sve upite, kontakte i najave, molimo vas da se javite na jedan od slijedećih kontakata.

  • Tel: +385 555 5555

Društvene mreže

Možete nas pronaći i na Facebook-u. Pratite nas sa svim najnovijim najavama.