FotoKlub Osijek

VALPOVO: Svečano je otvorena tradicionalna XIX. IZLOŽBA FOTOGRAFIJE AUTORA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

Nakon Osijeka, Đakova i Našica ova velika i vrijedna natječajna kružna izložba fotografije nastavila je svoj put po mjestima naše županije kako bi je što veći broj zainteresiranih građana mogao pogledati i pobuditi njihov interes da bi se u što većem broju uključili u našu slijedeću jubilarnu XX-tu izložbu.

Organizatori izložbe su Gradska knjižnica i čitaonica Valpovo i Fotoklub Osijek a pokrovitelj je Osječko-baranjska županija. Izložba je postavljena 16. travnja a svečano je otvorena 23. travnja u multimedijalnom prostoru knjižnice. Izložbu je otvorio predsjednik Fotokluba Osijek Miroslav Adam i ravnateljica knjižnice gđa Ana Vazdar. Nakon otvorenja uslijedilo je druženje nazočnih uz gljivarski kotlić kojeg su pripremili vrijedni članovi gljivarskog društva Našice i nastavak bogatog programa Noći knjige organiziranog u povodu svjetskog dana knjige.

Više na : https://www.facebook.com/jasmina.gorjanski/media_set?set=a.1467806443453517.100006725250759&type=3

P4230128_w72.jpg

Newsletter

Ne propustite niti jednu izložbu, aktivnosti ili događaj FotoKluba Osijek upišite se u naš newsletter!

Kontaktirajte nas

Za sve upite, kontakte i najave, molimo vas da se javite na jedan od slijedećih kontakata.

  • Tel: +385 555 5555

Društvene mreže

Možete nas pronaći i na Facebook-u. Pratite nas sa svim najnovijim najavama.