Greška
  • Empty input file /home/fotoos/public_html/cache/preview/7d2b83639b33e3ccbb9601c36c5cc2ea.jpg @ error/jpeg.c/JPEGErrorHandler/297

BELI MANASTIR: Otvorena tradicionalna XIX. IZLOŽBA FOTOGRAFIJE AUTORA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

Nakon Osijeka, Đakova, Našica i Valpova ova velika i vrijedna natječajna kružna izložba fotografije nastavila je svoj put po mjestima naše županije kako bi je što veći broj zainteresiranih građana mogao pogledati i pobuditi njihov interes da bi se u što većem broju uključili u našu slijedeću jubilarnu XX-tu izložbu.

Organizatori izložbe su Gimnazija Beli Manastir i Fotoklub Osijek a pokrovitelj je Osječko-baranjska županija. Izložba je postavljena 19. svibnja a bit će otvorena do 02. lipnja u izložbenom prostoru Gimnazije na prvom katu.

{gallery}beli_manastir_izlozba_2014{/gallery}