FotoKlub Osijek

Greška
  • Empty input file /home/fotoos/public_html/cache/preview/bffb6d0a8475c78d0fccb4e1ddf01716.jpg @ error/jpeg.c/JPEGErrorHandler/297

BELIŠĆE: Svečano je otvorena tradicionalna XIX. IZLOŽBA FOTOGRAFIJE AUTORA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

Empty input file /home/fotoos/public_html/cache/preview/bffb6d0a8475c78d0fccb4e1ddf01716.jpg @ error/jpeg.c/JPEGErrorHandler/297

Nakon Osijeka, Đakova, Našica, Valpova i Belog Manastira ova velika i vrijedna natječajna kružna izložba fotografije nastavila je svoj put po mjestima naše županije kako bi je što veći broj zainteresiranih građana mogao pogledati i pobuditi njihov interes i kako bi se u što većem broju uključili u našu slijedeću jubilarnu XX-tu izložbu.

Organizatori izložbe su Gradska knjižnica i čitaonica Belišća i Fotoklub Osijek a pokrovitelj je Osječko-baranjska županija. Izložba je svečano otvorena u utorak 10. lipnja u 19 sati u lijepom izložbenom prostoru hola Gradske uprave Belišća. Uz  kratke pozdrave i zahvale koje su na početku uputili Miroslav Adam, predsjednik Fotokluba Osijek i ravnateljica Gradske knjižnice i čitaonice Belišće Vlasta Vicić, izložbu je uz par prigodnih riječi proglasio otvorenom zamjenik gradonačelnika grada Belišća g. Domagoj Varžić.

Izložba će biti otvorena do 30. lipnja.

{gallery}izlozba_belisce_2014{/gallery}

Newsletter

Ne propustite niti jednu izložbu, aktivnosti ili događaj FotoKluba Osijek upišite se u naš newsletter!

Kontaktirajte nas

Za sve upite, kontakte i najave, molimo vas da se javite na jedan od slijedećih kontakata.

  • Tel: +385 555 5555

Društvene mreže

Možete nas pronaći i na Facebook-u. Pratite nas sa svim najnovijim najavama.