Izvješće Ocjenjivačkog suda XX. izložbe fotografije autora Osječko-baranjske županije

Sukladno propozicijama Fotoklub OSIJEK objavljuje Izvješće Ocjenjivačkog suda; XX. IZLOŽBE FOTOGRAFIJE AUTORA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE.

Ove godine na tradicionalni natječaj Fotokluba Osijek je prispjelo ukupno rekordnih 460 fotografija od 88 autora naše županije od kojih stručni Ocjenjivački sud u sastavu:

• Marin Topić, MF HFS, ULUPUH
• Damir Rajle, EFIAP
• Zoran Makarović, KMF HFS, EFIAP

odabrao je za izlaganje 81 fotografiju od 53 autora. Najuspješnije fotografije i njihove autore nagradio je plaketama, novčanim nagradama i pohvalama kako slijedi ;

ZA POJEDINAČNE FOTOGRAFIJE:
I.  NAGRADA: (plaketa + 500,00 kn) BORIS SONTACCHI,AFIAP; Fotoklub OSIJEK, Osijek za fotografiju „VEINS OF NYC“
II.NAGRADA:  (plaketa + 300,00 kn) VLADIMIR ŽIVKOVIĆ, Samostalni autor, Đakovo za fotografiju „NIGHT IN VENICE III"
III. NAGRADA: (plaketa + 200,00 kn) BLANKA VRGOČ, Fotographos (Zagreb), Osijek za fotografiju „INNER PIECE"

POHVALA: JELENA KASABAŠIĆ, Samostalni autor, Osijek za fotografiju : „NO GRAVITY"
POHVALA: JOSIPA MADJAR, Fotoklub OSIJEK, Osijek za fotografiju „PAS I NJEGOV PRIJATELJ"
POHVALA: MAJA MUŠKIĆ, Zbor reportera Hrvatske, Kuševac za fotografiju „LUTKA"
POHVALA: MIRNA BALKIĆ,AFIAP; Fotoklub OSIJEK, Osijek za fotografiju „STREET STORY“
POHVALA: SILVIJA BUTKOVIĆ, FKK ĐAKOVO, Đakovo za fotografiju „IN BLUE“
POHVALA: ŽELJKO ŠEPIĆ, Samostalni autor, Osijek za  fotografiju „GIMNASTIČAR DANIEL BARRON CORRAL“

ZA  KOLEKCIJE  FOTOGRAFIJA:
I. NAGRADA: (plaketa + 500,00 kn) VLATKA BERC, FKK ĐAKOVO, Đakovo za fotografije „ŠLAJFERAJ“, POSLIJE DORUČKA“ i „SVE NA SVOME MJESTU“