TEČAJ FOTOGRAFIJE FKO 2016

UVOD U OSNOVE DIGITALNE FOTOGRAFIJE
Fotoklub Osijek organizira tečaj fotografije. Tečaj je koncipiran tako da kroz teorijski i praktični rad s polaznicima stvori preduvjete za daljnje samostalno istraživanje i fotografiranje ili bude podloga za daljnje usavršavanje kroz radionice koje se organiziraju tijekom godine u Fotoklubu Osijek.

Tečaj će se održavati od 27.06.2016. do 01.07.2016. godine. Ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak od 16 sati do 20 sati.
Voditelji tečaja su Damir Rajle majstor fotografije Hrvatskog fotosaveza, EFIAP i Hrvoje Glavaš dr.sc i docent na FERICu, dugogodišnji fotografi sa zapaženim rezultatima na izložbama fotografije.

Kroz intenzivan program praktično-teorijskog bavljenja fotografijom, Fotoklub Osijek želi potaknuti osobno fotografsko stvaralaštvo kroz snimanje i analizu fotografskih uradaka.

Tečaj bi se izveo prema sljedećem programu:
27.06. Predavanje – teoretske osnove fotografije
28.06. Fotografiranje – praktični rad
29.06. Napredne tehnike fotografiranja
30.06. Digitalna fotografija – pohrana i osnovno procesiranje digitalne fotografije
01.07. Uručenje potvrda o položenom tečaju

Za sudjelovanje na tečaju plaća se kotizacija 200,00 kuna za odrasle i 100,00 kuna za učenike osnovnih škola te za članove Fotokluba Osijek.
Kotizacija se može platiti direktno pri dolasku na prvi dan tečaja ili uplatom na IBAN: HR1525000091102036093 HYPO-ALPE-ADRIA BANK.
Svi zainteresirani trebaju doći 27.06.2016., ponedjeljak u 16 sati u Fotoklub Osijek, Križanićev trg 1 u Tvrđi (Dom tehnike) i ponijeti svoje fotoaparate.

Ranije prijave nisu neophodne!